Kradzież i szybkie zatrzymanie - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci z Zebrzydowic zatrzymali dwie osoby podejrzewane o kradzież zabytkowego motocykla. Mundurowi zostali poinformowani o tym fakcie przez czujnego mieszkańca wsi, który zauważył porzucony pojazd. Motocykl trafił z powrotem do właściciela, a zatrzymani kolejnego dnia do tej sprawy mężczyźni, przyznali się do przedstawionych im zarzutów. Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą nawet do pięciu lat pozbawienia wolności.

Policja zatrzymanie

W sobotni wieczór przejeżdżający ulicą Hallera w Kończycach Małych mieszkaniec wsi zauważył poruszającego się poboczem mężczyznę, który prowadził motocykl. Na widok nadjeżdżającego samochodu porzucił on jednoślad, zaczął uciekać, następnie wsiadł od strony pasażera do czekającego na niego samochodu i odjechał. Jak się okazało porzucony motocykl chwilę wcześniej został kradziony z terenu jednej z posesji na ulicy. Skradziony pojazd został przekazany w ręce pokrzywdzonego. Policjanci po ustaleniu przebiegu zdarzenia oraz powiązanych z nim faktów ustalili dane przestępców. 25-letni mieszkaniec Bąkowa oraz 28-latek z Goleszowa zostali zatrzymani już następnego dnia. Obaj zostali przesłuchani i usłyszeli zarzut kradzieży. Przyznali się do zarzucanych im czynów. Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą nawet do pięciu lat pozbawienia wolności.

Warta podkreślenia w całym zdarzeniu jest rola mieszkańca wsi, który był świadkiem zdarzenia. Dzięki jego właściwej reakcji oraz współpracy pozostałych mieszkańców policjanci mogli zadziałać szybko i skutecznie, zatrzymując już na następny dzień sprawców przestępstwa. To kolejny przypadek, gdzie brak obojętności na wydarzenia wokół nas oraz współpraca policji i  mieszkańców, doprowadziła do szybkiego zatrzymania przestępców.   

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę