Znamy wyniki sekcji zwłok - wypadek w Rychwałdzie - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Żywiecka prokuratura prowadzi postępowanie w sprawie wypadku rowerzysty, do którego doszło 23 lipca w Rychwałdzie na ul. Beskidzkiej. 45 - letni mieszkaniec Katowic poniósł śmierć.

candle-1785717 960 720

- Na podstawie dotychczasowych ustaleń stwierdzono, że rowerzysta podczas jazdy utracił panowanie nad rowerem, upadł i uderzył głową o podłoże. Przyczyną wypadku była śliska nawierzchnia na stromym zjeździe na łuku drogi - informuje Jacek Boda, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Bielsku-Białej.

Nasz rozmówca podkreśla, że rowerzysta poruszał się w kasku i towarzyszył mu jego małoletni syn również poruszający się na rowerze. Medycznej pomocy mężczyźnie udzieliło pogotowie ratunkowe, które przewiozło go do Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej. Niestety, rowerzysty nie udało się uratować. - Zmarł w wyniku ciężkiego urazu czaszkowo - mózgowego, co potwierdziły wyniki sekcji zwłok - mówi Jacek Boda.

O tragicznym wypadku w Rychwałdzie pisaliśmy już TUTAJ.

Udostępnij

1
-1
2
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę