Pożegnają sekretarza - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Podczas dzisiejszej sesji Rady Gmny Radziechowy - Wieprz zebrani mają pośród punktów obrad pożegnanie sekretarz gminy, która odchodzi na emeryturę.

Radzichowy UG Zima

Jadwiga Górna, bo o nią chodzi, działalnością i pracą samorządową parała się od dawna. Była między inymi radną gminy Lipowa, wiceprzewdniczącą Sejmiku Samorządowego Województwa Bielskiego. Pod koniec 1998 roku została sekretarzem powiatu żywieckiego. W 2007 roku zmieniła to stanowisko na sekretarza gminy Radziechowy-Wieprz. Została zaufaną osobą wójta Grzegorza Figury, który rządził gminą do 2014 roku. Po tamtych wyborach Jadwiga Górna została również radną gminy Buczkowice.

Od początku swojej pracy w omawianym urzędzie część radnych gminnych nie umiała znaleźć z nią współnego języka i wielokrotnie podnosili głosy, mówiące o konieczności odwołania Górnej. Jutro nastąpi oficjalne pożegnanie.

Udostępnij

3
+3
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę