Honorowanie biletów Kolei Śląskich w PKP Intercity - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ze względu na prace prowadzone od dziś 12 marca na linii S1, pasażerowie Kolei Śląskich będą mogli na odcinku Zawiercie – Katowice – Zawiercie korzystać również z pociągów PKP IC.

PKP Intercity FB

Ważne bilety na przejazd pociągami KŚ będą honorowane we wszystkich pociągach uruchamianych przez PKP Intercity S.A., z wyjątkiem pociągów EIP (Pendolino). Wzajemne honorowanie biletów będzie obowiązywać w terminach od 12 marca do 23 marca oraz od 17 kwietnia do 08 maja 2018 r.
Podróżny z biletem Kolei Śląskich może zająć wolne miejsce siedzące w pociągu PKP IC wyłącznie do czasu zgłoszenia się osoby posiadającej bilet ze wskazaniem tego miejsca. Podróżni będą mogli zabrać ze sobą i przewieźć bagaż, rower, psa na zasadach i warunkach obowiązujących u przewoźnika, którego pociągiem odbywa się przejazd.

Udostępnij

3
+3
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę