Do sprzedaży kolejna działka - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ratusz ogłosił zamiar przeznaczenia do sprzedaży w drodze przetargu ustnego nieograniczonego działki, położonej w Żywcu przy ul. Browarnej przy rondzie.

Dzialka rodo

Powierzchnia działki to 0,1528 ha. Jest nieogrodzona, niezagospodarowana, porośnięta trawą i samosiejkami. Teren zasadniczo bez znaczących spadków, we wschodniej części opada skarpą w stronę torowiska linii kolejowej. Możliwy hałas ze względu na bliskość linii kolejowej. Przez działkę w środkowej części przebiegają sieci wodociągowa, kanalizacji sanitarnej i telefoniczna. Sieć energetyczna w działce przylegającej. Działka z przeznaczeniem w planie miejscowym na tereny zabudowy usługowej, usług konsumpcyjnych tj. obiekty handlowe, gastronomiczne oraz, usługi różne (w tym rzemiosło nieprodukcyjne) oraz tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z usługami w budynkach mieszkalnych lub z usługami wolnostojącymi.
Cena nieruchomości to 350 000,-zł brutto (w tym podatek 23% ). Pierwszeństwo w nabyciu mienia za podaną cenę mają byli właściciele lub ich spadkobiercy, jeśli złożą wnioski w terminie do dnia 11 kwietnia br. W przypadku braku takich wniosków, zostanie ogłoszony przetarg na sprzedaż nieruchomości.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę