120 tys na projekt. A na wykonanie? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Starostwo Powiatowe w Żywcu poinformowało o postępach w procesie powstawania hali sportowej przy I Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Żywcu. Na czym polega zmiana?

hala sportowa

Jak głosi komunikat, wyłoniono oferenta na wykonanie projektu budowlanego nowego obiektu. Koncepcja nowego obiektu opracowana była jeszcze w 2017 roku. W budżecie Powiatu Żywieckiego zabezpieczono na ten cel - wykonanie projektu - 120 tys. zł. Wykona go firma M.P. Studio - Piątek Magdalena. Można się z tego cieszyć, jednak podkreślmy, że do wybudowania hali jeszcze daleko, a bliskość wyborów samorządowych jakby służyła mnożeniu takich informacji. Ciekawa i odkreslająca znaczenie medialne jest dalsza część tej informacji mówiąca, że kolejnym etapem, po wykonaniu projektu budowlanego, będą działania mające na celu pozyskanie dofinansowania dla realizacji tej budowy...

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę