Nie tylko o kryptowalutach - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

"Blockchain: hype czy rewolucja?" To tytuł organizowanego w Bielsku-Białej eventu, poświęconego kryptowalutom i właśnie blockchain.

Impreza, proponowana głównie fanom nowoczesnych technologii i innowacji, odbędzie się w Metrum Jazz Club 13 czerwca o godz.18.00. Jej organizatorem jest Agencja Rozwoju Regionalnego w Bielsku-Białej S. A. oraz Startup Podbeskidzie. Udział w niej jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona, więc organizatorzy proszą o rejestrację w celu rezerwacji wejściówki. Rejestracja odbywa się TUTAJ.

Prelegentami będzie trzech specjalistów technologii blockchain. Prócz sporej dawki wiedzy będzie też czas na networking.

Agenda:

- Robert Białek - od ponad 10 lat związany z branżą fintech, pozytywnie zakręcony na punkcie kryptowalut aktualnie współtworzący startup www.corl.io który ma umożliwić dzielenie się zyskiem dzięki technologii blockchain. Robert opowie o "Inwestycjach poprzez Revenue Sharing i Blockchain”

- Grzegorz Ciupek - dyrektor zarządzający w pięciu spółkach branży IT, Fintech, e-Commerce i High-tech. Specjalista od skalowalności i automatyzacji biznesów. Ponad 20 lat doświadczenia w prowadzeniu i zarządzaniu własnymi firmami.

- Marcin Gawlas - Pomysłodawca i CEO kilku startupów w Polsce i za granicą. Realizował projekty inwestycyjne i badawcze ze wsparciem UE w branżach IT, ICT, energetyka, media, kompozyty oraz fintech (blockchain). Prywatnie pasjonat podróży, nowoczesnych technologii, żeglarstwa, lotnictwa i piłki nożnej.


 

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę