Wisła lepsza od Ustronia? Pikieta antyaborcyjna - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Urząd Miejski w Wiśle poinformował o weekendowym zgromadzeniu publicznym, zaplanowanym na sobotę.

Aborcja zabija 2

26 maja odbędzie się pikieta antyaborcyjna, "protest przeciwko zabijaniu dzieci podczas aborcji" - jak można przeczytać w ogłoszeniu. Wydarzenie zaplanowane jest na godz. 10.00 - 11.30 na ul. 1 Maja w Wiśle, naprzeciwko Muzeum Beskidzkiego. Podano również przewidywaną liczbę uczestników - 6 osób.  

Wygląda na to, że w weekend, na który zapowiadana jest piękna pogoda, w centralnym punkcie miasta turystycznego odbędzie się półtoragodzinna pikieta dla zaledwie 6 osób. Z drugiej zaś strony patrząc, celem manifestacji jest zawsze dotarcie do jak największej liczby odbiorców. Zgromadzenie zostało oficjalnie zgłoszone w urzędzie Miasta Wisła.

- Są takie uwarunkowania prawne i ja je przyjmuję. Można zastanawiać się nad właściwością czasu i miejsca zgromadzenia, ale wnioskodawcy o takie wystąpili i musimy się im przychylić. Z doświadczenia wiem, że różnie wyglądają te pikiety. Z reguły to dwie osoby i mały stolik. Pół żartem dodam jeszcze jedno, podkreślę że pół żartem. Możemy się cieszyć, że jesteśmy bardziej atrakcyjni od Ustronia, bo to osoby z tamtego miasta złożyły wniosek o organizację pikiety - powiedział nam burmistrz Tomasz Bujok.

Udostępnij

2
-1
3
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę