Ach, te prezentacje. Nie daj się zmanipulować - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Niebawem w Skoczowie odbędzie się bezpłatne szkolenie, na którym będzie się można dowiedzieć,  jak nie ulec manipulacji i nie popaść w kłopoty finansowe.

seniors-on-computer

Celem szkolenia jest edukacja i jednocześnie ostrzeżenie (przede wszystkim osób starszych) przed różnego rodzaju nieuczciwymi handlowcami i naciągaczami. Darmowe posiłki, masaże czy upominki – przykładów można podać setki… a co za tym idzie – są setki oszukanych osób, które bez żadnej świadomości zostały wmanewrowane w kredyty ponad ich możliwości finansowe.

Szkolenie zorganizowano w celu ostrzeżenia jak największej liczby osób przez nieuczciwymi praktykami. Zaprasza na niego Burmistrz Miasta Skoczowa oraz Fundacja Aktywizacji Seniorów „Teraz”.

Spotkanie odbędzie się 28 sierpnia br. o godz. 13.30 w Sali pod Pegazem przy ul. Targowej.

Udostępnij

3
+3
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę