Był gościnny i został okradziony - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci z wydziału kryminalnego bielskiej komendy zatrzymali kobietę i mężczyznę, którzy są podejrzani o rozbój. Sprawcy korzystali z gościnności mieszkańca bielskiej Straconki, a następnie pobili i okradli gospodarza. 

Policja kajdanki dla bb

59-letni mężczyzna zgodził się, by para przez jakiś czas zamieszkiwała w jego domu. Zarówno kobieta, jak i mężczyzna, chcąc zmylić pokrzywdzonego, celowo posługiwali się fałszywymi imionami. Po kilku dniach, gdy już na dobre zapoznali się z jego stanem majątkowym, pobili i okradli mężczyznę. Ich łupem padły 2 telewizory. Sprawcy skradli też z mieszkania laptopa, aparat fotograficzny oraz telefon komórkowy. Właściciel wycenił starty na blisko 3 tysiące zł.

Powiadomieni o zdarzeniu policjanci poszukiwali napastników. Szybko ustalili ich personalia. Zatrzymali 20-latkę i jej 29-letniego partnera. W mieszkaniu zatrzymanego mężczyzny kryminalni odnaleźli środki odurzające. Policjanci odzyskali też skradzione przez nich mienie. Sprawcy usłyszeli już zarzuty i zostali doprowadzeni do prokuratury i sądu, który na wniosek śledczych podjął decyzję o ich tymczasowym aresztowaniu. Za omawiany czyn grozi im teraz do 12 lat więzienia. Zatrzymani byli już w przeszłości karani za przestępstwa przeciwko mieniu.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę