Podwodne ćwiczenia - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W dniach 26-31 lipca, odbyło się zgrupowanie nurkowe żołnierzy 6 Brygady Powietrznodesantowej z Krakowa nad Jeziorem Żywieckim.

tyt spado

Żołnierze doskonalili techniki nurkowania na różnych głębokościach, wykonywanie prac podwodnych i elementy taktyki w ramach zwiadu nurkowego. Dużo uwagi poświęcono postępowaniu nurka w sytuacjach awaryjnych i niebezpiecznych. Nurkowie przećwiczyli także opuszczenie pokładu statku powietrznego W3 z zawisu do wody z użyciem zasobników taktycznych. Natomiast swoje umiejętności motorowodne, na łodziach motorowych i desantowych z silnikiem zaburtowym, mieli możliwość doskonalić w czasie zabezpieczenia skoków spadochroniarzy 6 BPD na wodę.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć poniżej.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę