W poszukiwaniu komendanta - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W czasie, kiedy w wielu miastach trwają spekulacje na temat zasadności funkcjonowania straży miejskiej, burmistrz Mirosław Sitko ogłosił konkurs na wolne stanowisko kierownicze komendanta takiej straży w Skoczowie.

Wraz z końcem roku pracę na tym stanowisku zakończył dotychczasowy komendant, Robert Socha, który za pośrednictwem portalu społecznościowego podziękował za pracę i współpracę władzom samorządowym i mieszkańcom miasta. Teraz poszukiwany jest jego następca.

Wśród głównych wymogów znajdują się: wykształcenie wyższe (preferowane: bezpieczeństwo publiczne, administracja, prawo, zarządzanie), co najmniej pięcioletni staż pracy i nieposzlakowana opinia.

Aplikacje składać można do 18 stycznia w Urzędzie Miejskim w Skoczowie. Szczegóły dotyczące ogłoszenia i sposobów aplikowania można znaleźć w pliku pod tekstem. O pracy i zarobkach w straży miejskiej pisaliśmy TUTAJ.

pdfNabor-_komendant_strazy_miejskiej.pdf389.05 KB

 

Udostępnij

4
+4
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę