W Straży Miejskiej jak w Policji - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci masowo udają się na L4 i od dawna prowadzą protesty. Jednym z powodów są warunki finansowe. W Cieszynie inna służba -  Straż Miejska - proponuje zatrudnienie. Płace podobne. A warunki?

SM-Cieszyn

Wiosną Komenda Powiatowa Policji w Cieszynie poszukiwała inspektorów: do spraw finansów i zaopatrzenia. Uwagę czytelników zwróciły wówczas niskie zarobki, jakie proponowano w ogłoszeniu. Teraz wakaty posiada Straż Miejska w Cieszynie. Poszukiwani są aplikanci. W grę wchodzą dwa stanowiska. W tym przypadku warunki płacowe są podobne, jak przy przywoływanych wcześniej ogłoszeniach policyjnych: wynagrodzenie brutto: od 2500 pln stawka zasadnicza (w pierwszym roku pracy) + dodatek służbowy, dodatek za pracę w godzinach nocnych, świadczenia z Zakładowego Fundusz Świadczeń Socjalnych.

Szczegóły ogłoszenia – aplikant Straży Miejskiej

Zakres obowiązków:

Wykonywanie pod nadzorem przełożonego zadań i podejmowanie interwencji zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o strażach gminnych i innymi przepisami regulującymi pracę straży miejskich;
zapoznanie się z Regulaminem Pracy Straży Miejskiej w Cieszynie i jego przestrzeganie;
wykonywanie poleceń służbowych przełożonych i wydawanie takich poleceń w ramach uzyskanych uprawnień;
prowadzenie dokumentacji służbowej zgodnie z obowiązującymi wymogami;
dbanie o właściwy stan sortów mundurowych i estetyczny wygląd na służbie;
ponoszenie odpowiedzialności materialnej za powierzony sprzęt;
uczestniczenie w szkoleniach wyznaczonych przez przełożonych, pogłębianie wiedzy ogólnej oraz dbanie o sprawność psychofizyczną, potrzebną do pełnienia służby;
przestrzeganie zasad współżycia społecznego, dbanie o kulturę pracy i obsługę stron.

Obowiązywać będzie umowa o pracę na okres próbny, przy 40-godzinnym tygodniu pracy przy ul. Limanowskiego 7 w Cieszynie. Rozpoczęcie pracy nastąpi 26 listopada br.

Wymagane dokumenty należy składać w kopercie, osobiście w siedzibie Straży Miejskiej w Cieszynie lub pocztą na adres: Straż Miejska w Cieszynie, ul. Limanowskiego 7, z dopiskiem: "nabór - 4/2018 na stanowisko aplikant straży miejskiej" w terminie do dnia 16 listopada 2018 r. do godz. 13:00.

Aplikacje powinny zawierać: podanie, życiorys, dokumenty potwierdzające wykształcenie i zdobyte kwalifikacje, kwestionariusz osobowy, oświadczenia – o stanie zdrowia i niekaralności.

 

Udostępnij

0
-8
8
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę