"Sanatorium miłości" - kiedy start? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Informowaliśmy niedawno o nowym programie rozrywkowym TVP, którego akcja będzie się dziać w Ustroniu. Wiadomo już kiedy nastąpi emisja.

Sanatorium rownica

Program, o którym pisaliśmy TUTAJ, będzie prezentował perypetie, nie tylko sercowe, 12 osób, które spotkają się w Sanatorium Równica w Ustroniu. Będzie to 12 osób powyżej 60. roku życia - 6 kobiet: Janina, Joanna, Małgorzata, Teresa, Walentyna, Wiesława oraz 6 mężczyzn - Cezary, Krzysztof, Lesław, Marek i dwóch panów o imieniu Ryszard. Prowadzącą będzie Marta Manowska, znana wcześniej z programu „Rolnik szuka żony”. 

Premiera pierwszego odcinka zaplanowana jest na niedzielę 20 stycznia o godz. 21.15 w TVP1. Następne części, których będzie 10, emitowane będą w kolejne niedziele, do marca br.

 

Udostępnij

3
+2
1
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę