"Ratusz" i spotkania w sprawie ciepłowni - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Urząd Miejski w Żywcu ogłosił terminy i charakter organizowanych przez siebie spotkań w sprawie planowanych inwestycji ciepłowniczych.

Spalarnia pomiary

 "W związku z wcześniejszymi deklaracjami na temat spotkań informacyjnych dotyczących planowanej w Żywcu budowy ciepłowni na biomasę i RDF, zapraszamy Państwa na 7 pierwszych z zaplanowanych spotkań. Podzielono je na trzy kategorie: ogólne (tzw. spotkania eksperckie, gdzie oprócz przedstawicieli inwestora spółki Beskid, do udziału w dyskusji zaproszeni będą ludzie nauki, eksperci w dziedzinie energetyki cieplnej i gospodarki komunalnej), dzielnicowe (dotyczące realizacji inwestycji w poszczególnych dzielnicach) oraz profilowane (adresowane do poszczególnych grup, jak np. stowarzyszenia, przedsiębiorcy czy seniorzy, w trakcie których inwestycje te zostaną omówione, w szczególności pod kątem adresatów tychże spotkań). Chcemy by uzyskali Państwo odpowiedzi na wszystkie nurtujące Was pytania, by można było rozmawiać w dobrej atmosferze, podpartej merytoryczną wiedzą ekspertów, którzy wytłumaczą wszelkie szczegóły dotyczące ewentualnej budowy planowanej inwestycji. Uwaga, wszystkie z wymienionych spotkań mają charakter otwarty, przy czym w przypadku spotkań profilowanych prosimy o uczestnictwo osób, do których spotkanie jest adresowane." - informuje żywiecki Ratusz. Dodajmy, że przez ostatnich kilka dni Anotni Szagor,  wraz z wiceprezesem spółki Beskid Żywiec Jerzym Klisiem, prowadził już spotkania informacyjne w szkołach podstawowych, podczas zebrań rodziców

  • 8 lutego 2019 r., godz. 12.00 – Miejskie Centrum Ekologiczne, Rynek 2. Adresaci: Seniorzy
  1. 18 lutego 2019 r., godz. 17.00 – Miejskie Centrum Ekologiczne, Rynek 2. Adresaci: Stowarzyszenia, fundacje
  2. 19 lutego 2019 r., godz. 10.00 – Miejskie Centrum Ekologiczne, Rynek 2. Adresaci: Przedsiębiorcy
  3. 21 lutego 2019 r., godz. 18.00 – Miejskie Centrum Kultury, al. Wolności 4. Spotkanie eksperckie dla wszystkich zainteresowanych.
  4. 18 marca 2019 r., godz. 18.00 – Klub Śrubka, ul. Grunwaldzka 13. Adresaci: mieszkańcy dzielnicy Sporysz
  5. 11 marca 2019 r., godz. 18.00 – Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Dworcowa 26. Adresaci: mieszkańcy dzielnicy Zabłocie
  6. 18 kwietnia 2019 r., godz. 18.00 – Miejskie Centrum Kultury, al. Wolności 4. Spotkanie eksperckie dla wszystkich zainteresowanych.

Udostępnij

5
+2
3
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę