W tej branży wysokie ceny w beskidzkich kurortach - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jedne z najwyższych. O jaką branżę chodzi? Erotyczną.

Portal money.pl stworzył mapę cennika usług erotycznych w polskich miastach i kurortach. Dane zebrali w lipcu 2019 roku analitycy firmy Sedlak&Sedlak i pogrupowali je na potrzeby portalu wynagrodzenia.pl oraz ogólnopolskiego badania pensji w Polsce.

Money.pl porównuje średnie ceny godzinowe usług erotycznych w dużych miastach oraz kurortach i popularnych miejscowościach wypoczynkowych. Pośród bardzo wielu, wzięto pod uwagę Ustroń i Wisłę. W Wiśle to koszt 291 zł. Jest jednym z najwyższych w Polsce. W podanym zestawieniu tylko w dwóch miastach lub miejscowościach koszty takich usług są wyższe. Bezapelacyjnym liderem są Międzyzdroje – 440 zł, a na drugim miejscu jest Sopot, ze średnią ceną 324 zł. Dla dalszego porównania: Warszawa – 277 zł, Wrocław 233 zł, Ustka 262 zł, Zakopane 150 zł. Na przeciwległym biegunie lokuje się m. in. Krynica Zdrój – 100 zł.

Średnia cena godziny usług erotycznych w Ustroniu została ustalona na 264 zł. Nie jest to już, jak w przypadku Wisły, „pozycja medalowa”, ale również wysoki koszt w skali kraju.

Udostępnij

3
+1
2
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę