Po WG Milówka - apel w sprawie drogi tranzytowej - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Niedawno wójt gminy Węgierska Górka wystąpił o ograniczenie prędkości na drodze S1, na terenie swojej gminy. Teraz na ciężką sytuację dla okolicy, wynikającą ze wzmożonego ruchu tranzytowego, reaguje Milówka.

milówka droga

 Władze gminy wystosowały pismo do GDDKiA w Katowicach z prośbą o podjęcie kroków, zmierzających do likwidacji sytuacji, zagrażających bezpieczeństwu i życiu jej mieszkańców. Przyczyną niebezpieczeństw jest rozpoczęty 10 czerwca tranzyt ciężkich samochodów w kierunku Zwardonia, o czym pisaliśmy TUTAJ. Już 5 dni później doszło do zniszczenia nawierzchni ronda w centrum Milówki. Naprawienie go mieszanką mineralno – bitumiczną okazało się nieskuteczne. Przez te ciągłe uszkodzenia S1 nie spełnia swoich wymagań.  Zwrócono się też z zapytaniem o to, jakie kroki podjęła GDDKiA w kierunku wybudowania „obejścia Węgierskiej Górki”.

Udostępnij

4
+3
1
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę