Darmowe książki o historii Łodygowic - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wójt zaprasza po odbiór publikacji.

Hist Lodygowic Kachel

 W ramach mikroprojektu „Historia i krajobraz kulturowy” Gmina Łodygowice wydała dwie publikacje o historii Łodygowic i Pietrzykowic. Autorem obu opracowań jest pan Jacek Kachel, historyk, dziennikarz, fotograf, członek Bielsko-Bialskiego Towarzystwa Historycznego i Towarzystwa Naukowego Żywieckiego, autor wielu książek historycznych.
Wszyscy zainteresowani posiadaniem publikacji zapraszani są po ich odbiór we wskazanych poniżej miejscach. Książki rozdawane są bezpłatnie.
Album „Łodygowice na starej fotografii” można odebrać w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Gminy Łodygowice w godzinach pracy Urzędu (ul. Piłsudskiego 75).
Książkę „Siedem wieków Pietrzykowic” można odebrać w filii Gminnego Ośrodka Kultury – Klub Promyczek w Pietrzykowicach w godzinach 16.00-19.00 (ul. Jana Pawła II 100, budynek Ośrodka Zdrowia)
Dystrybucja książek będzie trwała do wyczerpania nakładu.
Mikroprojekt „Historia i krajobraz kulturowy” jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu INTERREG V-A Republika Czeska – Polska 2014-2020 oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Beskidy.

Udostępnij

3
+3
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę