Z Koszarawy do Brukseli - konkurs! - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wójt Gminy Koszarawa wspólnie z miejscowym Zespołem Szkolno - Przedszkolnym organizuje świąteczny konkurs. Jedną z nagród jest wyjazd do Brukseli.

bruksela

Konkurs podzielony jest na cztery kategorie wiekowe: dzieci przedszkolne, klasy I - IV szkoły podstawowej, klasy V - VII  szkoły podstawowej i II - III gimnazjum oraz młodzież ze szkół średnich, która ukończyła 16 lat. Dzieci i młodzież muszą przygotować trzy utwory o bożonarodzeniowej tematyce - dwa poetyckie  i jeden prozatorski. Utwory te można wykonać z muzycznym akompaniamentem. Natomiast przedszkolaki zaprezentują jeden utwór - do wyboru poezja lub proza.

Uczestnicy wyłonieni wcześniej podczas szkolnych eliminacji proszeni są o przesłanie zgłoszeń na adresy mailowe Urzędu Gminy w Koszarawie lub Zespołu Szkolno - Przedszkolnego. Formularze można przesłać również pocztą na adres szkoły. Co ważne, eliminacji nie trzeba przeprowadzać w przedszkolach i w szkołach średnich. Zgłoszenia przyjmowane będą do 10 stycznia.

Regulamin oraz karta zgłoszeniowa dostępne na stronach internetowych organizatorów. Kolejnym etapem konkursu będą gminne przesłuchania, które odbędą się 20 stycznia w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Koszarawie o godzinie 9.00. Na laureatów czekają nagrody rzeczowe i dyplomy. Natomiast najlepsi uczniowie ze szkół średnich w nagrodę wyjadą do Brukseli. 

Co ważne, konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży z gminy Koszarawa.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę