Skoczowscy dzielnicowi górą - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Podczas ostatniej sesji Rady Powiatu w Cieszynie starosta Mieczysław Szczurek wręczał nagrody w konkursie na najlepszego dzielnicowego w powiecie cieszyńskim. Kto został najlepiej oceniony?

dzielnicowy

 Każdego roku Starosta Powiatu Cieszyńskiego doceniając znaczenie i prestiż służby dzielnicowego, przekazuje nagrodę dla najlepszego z nich, wybieranego w drodze konkursu spośród wszystkich dzielnicowych z całego powiatu cieszyńskiego. Komisja, składająca się z przedstawicieli cieszyńskiej policji oraz Starostwa Powiatowego w Cieszynie, przy wyborze „Dzielnicowego Roku 2018” wzięła pod uwagę nie tylko jego wiedzę, ale także aktywność w działalności prewencyjnej. Na tej podstawie stwierdzono, że najlepszym dzielnicowym jest asp. Marcin Myrmus z Komisariatu Policji w Skoczowie.

Aspirant Marcin Myrmus służbę w Policji pełni już od ponad 14 lat. Na początku swojej kariery zawodowej był policjantem Oddziałów Prewencji w Bielsku- Białej , a rok później w Katowicach. Po dwóch latach służby w oddziałach został policjantem Ogniwa Patrolu Interwencyjnego w Komisariacie Policji w Skoczowie. Od 2012 roku pracuje w Zespole Dzielnicowych. Jego rejon służbowy obejmuje miasto Skoczów, a dokładniej ulice: Górny Bór, Gustawa Morcinka, Dojazdowa, Ks. Mocko, Targowa, Czarny Chodnik.

W komunikacie cieszyńskiej komendy powiatowej podkreślono, że wybór nie był łatwy i oczywisty, a poziom wiedzy wszystkich uczestników był na bardzo wysokim poziomie. My natomiast przypominamy, że analogiczny konkurs w ubiegłym roku wygrał również dzielnicowy ze Skoczowa. Był to Krystian Szydłowski, patrolujący teren centrum miasta.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę