Z „Pytania na śniadanie” do "Flamingo"! - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Bracia Piotr i Andrzej Kos z Kobiernic swoje barmańskie umiejętności zaprezentowali w programie Telewizji Polskiej „Pytanie na śniadanie”. Już niebawem ich pokazy będzie można podziwiać również w gminie Czernichów.

barmani

Bracia tworzą znaną firmę eventową, organizującą pokazy barmańskie i inne wydarzenia. Końcem ubiegłego roku złożyli ofertę w przetargu Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Czernichowie na wynajem prawie 150 - metrowej powierzchni Centrum Kultury w Międzybrodziu Żywieckim. Wygrali przetarg.

Mieszkańcy gminy Czernichów mają więc powody do radości. Podczas imprez organizowanych przez braci Kos z pewnością nie zabraknie pokazów sztuki barmańskiej.  Warto wspomnieć o tym, że występ w programie „Pytanie na śniadanie” nie jest telewizyjnym debiutem rodzinnego duetu. Wcześniej braci Kos mogliśmy zobaczyć w „Mam Talent” w TVN.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę