W Jeleśni ferie dopiero się zaczynają - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jak poinformowała wczoraj na swojej stronie FB szefująca od niedawna gminie Jeleśnia Anna Wasilewska, w tej jednostce administracyjnej rozpoczynają się ferie zimowe. W związku z tym gmina ma dla dzieci i młodzieży pewne propozycje.

ZS 1 Jelesnia

Będą lub są to zajęcia sportowe, komputerowe i wyjzdy na narty, które przygotował Zespół Szkół nr 1 w Jeleśni. W poniedziałek w godz. 8.30 - 10.30 zajęcia sportowe; w środę w godz. 15.30 - 20.00 zajęcia sportowe Tiki Taki, w czwartek 17.00 - 19.00 wyjazd na narty i w piątek w godz. 8.30 - 10.30 zajęcia sportowe. Przypomnijmy, Jeleśnia leży w województwie śląskim, w którym uczniowie mają już półmetek ferii...

Udostępnij

4
+4
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę