Nowoczesność w pracowni endoskopowej - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W pracowni endoskopowej Powiatowego Szpitala pojawił się nowoczesny sprzęt medyczny, służący do wykonywania badań endoskopowych przewodu pokarmowego.

Pracownia endoskopowa

W środę 26 września br. dokonano oficjalnego przekazania  zakupionych urządzeń, które Powiat Żywiecki dofinansował kwotą 1,3 mln zł. Dzięki doposażeniu pracowni, Zakład mógł aplikować i pozyskał środki unijne na realizację projektu pn.: „Program przesiewowych badań w kierunku wczesnego wykrywania nowotworu jelita grubego”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Program adresowany jest do mieszkańców woj. śląskiego, badania wykonywane są przez specjalistów z zakresu gastroenterologii, w komfortowych warunkach, w znieczuleniu ogólnym. O szczegóły korzystania warto pytać lekarzy rodzinnych lub w siedzibie szpitala.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę