O żywieckich legionistach - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W najbliższy piątek 14 września w Żywieckiej Bibliotece Samorządowej odbędzie się spotkanie, poświęcone tym żywieckim bojownikom o niepodległość.  

Podczas imprezy pod hasłem ”Śladami żywieckich legionistów” historyk i redaktor naczelny wydawnictwa „Gronie” Mirosław Miodoński wygłosi prelekcję, a także będzie promował autorską książkę o żywieckich legionistach.  
Wspomnieniami o swoim dziadku, Janie Caderze, legioniście z I Brygady Legionów Polskich podzieli się historyk Wiesław Cader (wykład ilustrowany fotografiami).
Spotkanie odbędzie się w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa, w Żywieckiej Bibliotece Samorządowej przy ul. Kościuszki 5. Początek o godz. 16.00. 

Udostępnij

3
+3
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę