Jest nowy dyrektor COK - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Konkurs na stanowisko szefa Cieszyńskiego Ośrodka Kultury Dom Narodowy ogłoszono kilka tygodni temu. Startowała między innymi dotychczasowa jego szefowa.

Adam Cieslar

Nabór w pewnym stopniu był konsekwencją niejasności, jakie narosły wobec udziału dotychczasowej dyrektor Domu Narodowego w konkursie SMS-owym. O sprawie pisaliśmy TUTAJ. Konkurs na to stanowisko wygrał Adam Cieślar, który – zarządzeniem burmistrz Gabrieli Staszkiewicz – został już powołany na stanowisko dyrektora Domu Narodowego z dniem 1 stycznia 2019 roku.

Oprócz zwycięzcy do konkursu przystąpili: Liliana Cieślar, Paweł Jagodziński, Janusz Kania, Krystyna Kurek, Robert Orawski Liliana Salachna-Brzoza, Monika Sikora-Monkiewicz i Marta Szymik.

Adam Cieślar związany jest z Domem Narodowym od lat 90-tych. Najpierw wolontariacko organizował Festiwal Na Granicy i Święto Trzech Braci, od blisko 20 lat jest etatowym pracownikiem Cieszyńskiego Ośrodka Kultury.

Udostępnij

3
+3
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę