Kino ... w plenerze, na leżakach! - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Oglądanie filmu siedząc na kocu pod zamkiem? Dlaczego nie! Na taki seans już w najbliższą sobotę, 8 lipca zaprasza Gminny Ośrodek Kultury w Łodygowicach.

spring-276014 960 720

Plenerowe kino powstanie w parku pod zamkiem w Łodygowicach. Organizatorzy przygotowali filmy dla dzieci i młodzieży oraz dla dorosłych. Seans dla młodszej widowni rozpocznie się o godzinie 20.30, a dla starszych o 22.00. Wstęp wolny. Do dyspozycji widzów będzie sto leżaków, można zabrać też koce. Każde dziecko otrzyma słodką przekąskę, a rodzice kawę. Warto wspomnieć o tym, że w razie niesprzyjającej aury pokaz filmowy przeniesiony zostanie do sali GOK - u.

Udostępnij

3
+2
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę