O naszym smogu w Nowym Jorku, czyli "a nie mówiłem.." - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Żywiec pojawił się w kwietniu na łamach New York Timesa w kontekście smogu. Szybko zaczęła spełniać się przepowiednia naszego felietonisty.

New York

Jak podało jedno z lokalnych mediów za Portalem Samorządowym, ta amerykańska gazeta pisała o stanie naszego powietrza i wysokiej lokacie Żywca w rankingu WHO. Tekst ukazał się przed publikacją ostatniego zestawienia Światowej Organizacji Zdrowia,a zatem gdy jeszcze nasze miasto było na pozycji lidera. Amerykanie twierdzą, że to z powodu palenia węglem.
Nas cieszy, że spełnia się przepowiednia felietonisty Wołka z łamów naszego portalu. Wyrokował właśnie, że między innymi dzięki działaniom S. M. Gronie Żywiec znajdzie się w NYT:
"...czołówki w „New York Timesie”… Wielkość po prostu!..".
Całość felietonu można przeczytać TUTAJ

O wykorzystaniu smogu do szeroko zakrojonej promocji miasta pisał też właściwym sobie wizjonersko - sarkastycznym stylem nasz drugi felietonista VAM - przeczytajcie TUTAJ

Udostępnij

3
+3
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę