„Jak warun na Pilsku?” - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pewne teksty robią zawrotną karierę na portalach społecznościowych. Chodzi o takie, które często powtarzane stają się swego rodzaju słownym memem, hasłem sprawczym, zaczepką do pożartowania.

28058421 1619186621502153 8378407380267414794 n

Tak stało się z tytułowym pytaniem „Jak warun na Pilsku”, w środowisku amatorów freeride, który w kilku facebookowych grupach krąży już jako społecznościowa legenda dowcipu (czytaj: obciachu). W grupach osób lubiących jazdę poza trasami na nartach czy snowboardzie tego pytania nie zadaje się już na poważnie, bo postawione w ten sposób - na ogół przez laika w temacie - wywołuje lawinę komentarzy - pod pytaniem o "warun na Pilsku" wklejane są zdjęcia zaśnieżonych Himalajów, filmiki z freeride z Kanady itp. Wyłoniła się nawet nowa facebook'owa grupa o nazwie „Jak warun na Pilsku”, której członków przybywa w zaskakującym tempie. Pozwoliliśmy sobie wykraść jeden z memów, związany z tematem (tak, już nawet memy krążą). Pozdrawiamy freeriderów, zwłaszcza tych, którzy oceniają „warun na Pilsku” jako stulecia, tysiąclecia, albo warun - szacun;)

Kliknijcie w galerię;)

Udostępnij

8
+6
2
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę