Gilowice się zadłużą? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Urząd Gminy Gilowice ogłosił przetarg na udzielenie gminie kredytu.

Gilowice UG

Kredyt długoterminowy w kwocie 700 tys. zł przeznaczony będzie na pokrycie planowanego deficytu budżetu gminy. Według warunków zamówienia okres kredytowania trwać będzie do końca 2027 roku. Przelew miałby nastąpić w jednej transzy, do 20 grudnia br., natomiast spłata kapitału rozpocznie się w czerwcu 2021 roku. Termin składania ofert, to 21 listopada 2018 roku. W tym dniu też nastąpi otwarcie ofert.

Dodajmy, że wyniku niedawnych wyborów samorządowych, po wielu latach, w gminie Gilowice zmieni się wójt. Pełniącego tę funkcję od 2006 roku Leszka Frasunka zastąpi Krzysztof Okrzesik. Sprawa wyboru kredytodawcy, jeśli oczywiście napłyną oferty, będzie prawdopodobnie jedną z pierwszych poważnych decyzji nowych władz gminy i wymusi rozpoczęcie kadencji od przysłowiowego „wysokiego C”.

Udostępnij

3
-1
4
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę