Zawody narciarskie O Puchar Pilska - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zima w pełni, warunki narciarskie są co namniej dobre i przemawiają za tym, żeby wziąć udział w zawodach narciarskich. Na przykład na Pilsku. Od kilku lat tych zawodów nie organizowano.

Zawody narciarskie na Pilsku

Odbędą sie one w najbliższą niedzielę 4 marca na Hali Miziowej. W Amatorskich Zawodach Narciarskich, Slalomie Gigancie o „46 Puchar Pilska” mogą wziąć udział osoby, które: co najmniej 3 lata wcześniej zakończyły karierę sportową, posiadają dowód tożsamości, a dzieci i młodzież pisemną zgodę rodziców. 

Zgłoszenia można dokonać poprzez stronę www.race-timing.pl lub w dniu zawodów w biurze organizacyjnym - w Schronisku na Hali Miziowej godz. 9.00 - 10.00. Limit startujących to 150 osób. 

Zawody obejmują jeden przejazd slalomu giganta i przeprowadzone zostaną zgodnie z obowiązującymi przepisami PZN w zakresie organizacji zawodów narciarskich w konkurencjach zjazdowych. Start o godz. 11:00, pomiar czasu elektroniczny. Wpisowe wynosi 10 - 25 zł, w zależności od kategorii wiekowej. 

Udostępnij

3
+3
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę