Znów niewybuch - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Niewybuch z okresu II wojny światowej odnaleźli wczoraj mieszkańcy ulicy Cienistej w Czechowicach–Dziedzicach w czasie prowadzonych prac remontowych. Ewakuowano mieszkańca pobliskiej posesji. Miejsce znaleziska zabezpieczają policjanci.

Policja niewybuch

Mieszkańcy posesji przy ulicy Cienistej w Czechowicach-Dziedzicach, dzisiaj około 10:30 natrafili na niewybuch. Natychmiast przerwali prace. Na miejsce skierowano policyjnego pirotechnika, który w czasie oględzin potwierdził odnalezienie niewybuchu z okresu II wojny światowej. Mundurowi zabezpieczają znalezisko przed dostępem osób postronnych. Ze względów bezpieczeństwa ewakuowano mieszkańca posesji przy której znaleziono niewybuch. Mieszkańcy budynków położonych w pobliżu zostaną ewakuowani na czas pracy saperów z jednostki wojskowej w Gliwicach.

To nie jedyny niewybuch odnaleziony ostatnio w Czechowicach-Dziedzicach. W minioną sobotę, podczas zbierania grzybów, na terenach leśnych został odnaleziony pocisk moździerzowy z okresu II wojny światowej. Ewakuacja nie była konieczna, a znalezisko zabezpieczyli saperzy z Gliwic.

Udostępnij

0
-1
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę