Będą wybory, będzie boisko? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jest pomysł wybudowania boiska do lekkiej atletyki w żywieckim Parku Habsburgów. Nie pierwsza taka koncepcja, gdyż pojawiała się już wcześniej. Kiedy?

Jak zdradził dzisiaj burmistrz Antoni Szlagor, miałoby to być boisko ze sztuczną murawą, przeznaczone przede wszystkim do treningów lekkoatletycznych. Obecnie sprawa jest w fazie planowania i uzgodnień.

Obiekt taki jest zapewne potrzebny. Warto jednak zauważyć, że pojawia się przed wyborami samorządowymi. W tym miejscu można przypomnieć, że inicjatywę powstania takiego właśnie boiska deklarował Antoni Szlagor na swojej ulotce wyborczej w 2014 roku. Jeśli boisko powstałoby w ekspresowym tempie, byłaby to realizacja obietnicy przedwyborczej, rzutem na taśmę – trzymając się sportowej terminologii. Jeśli nie, stały punkt pośród propozycji.

Zdjęcie: Ulotka wyborcza Antoniego Szlagora z 2014 roku.

 

 

Udostępnij

16
+16
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę