Auto prawie w rzece, czyli "Czyste Beskidy" - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Od dawna wiemy wprawdzie, że w górach i w lesie można znaleźć, oprócz jagód i grzybów, wiele ciekawych i zaskakujących rzeczy, jednak życie nie przestaje zaskakiwać.

auto rzeka tyt

Zdjęcie: Free Time Biuro Turystyki Rodzinnej

Uczestniczące w akcji "Czyste Beskidy" Koło PTTK Jeleśnia co roku sprząta ten sam odcinek od strony Krzyżowej i ilość śmieci nie przestaje zaskakiwać:

-Śmieci wciąż kosmiczna ale to auto to już przebiło wszystko. Chociaż ekipy zostawiające puszki z piwa i butelki po wódce też robią wielką grę - relacjonuje jedna z uczestniczek. 

Rzeczywiście znajdował się nad rzeką wrak samochodu, ale też telewizor czy lodówka. Śmieci pomniejsze trudno już wyliczać, polecamy galerię pod tekstem, wiele z nich zobaczyć też można potem przy brzegach Jeziora Żywieckiego.

Udostępnij

2
-1
3
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę