Co wybory, taka sama sytuacja - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Przy okazji jesiennych wyborów samorządowych żywiecka opinia publiczna wiele uwagi poświęciła plakatom wyborczym, umieszczonym na drzewach. Kroki te nie były chwalone, głownie oczywiście z uwagi na niszczenie drzew. Nadchodzą wybory do europarlamentu...

Eurowybory plakat

 W związku z nimi plakaty jednego z kandydatów zawisły na drzewach, rosnących w pasie oddzielającym dwie jezdnie na ul. Witosa, na wysokości dawnego "WOP-u". Być może należałoby napisać: rosnące jeszcze lub na razie. Według niedawnych informacji część tych drzew Zarząd Dróg Wojewódzkich zamierza usunąć, z uwagi na ich zły stan i zagrożenie, jakie stwarzają. Obecnie co drugie z drzew posiada znak, oznaczający prawdopodobnie przeznaczenie do wycinki. Plakaty natomiast zawisły na drzewach bez oznaczeń.

Udostępnij

0
-7
7
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę