Wygrana asa przestworzy - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Sport w naszym regionie tym się charakteryzuje, że reprezentuje go kilku „pewniaków”. Jednym z nich jest Sebastian Kawa w szybownictwie.

Sebastian Kawa szybowieck

 Pilot „z Żaru” odniósł w ostatnich dniach efektowne zwycięstwo - w zawodach we Wrocławiu. Dały mu one awans do najbliższego światowego Grand Prix, które odbędzie się w Chile, gdzie tego samego typu zawody Sebastian Kawa wygrał już w 2010 roku. Szybownicy będą rywalizować nad Andami w styczniu. Nie był to  jedyny triumf Kawy w ostatnich dniach. Przez stosowną kapitułę został wybrany i pośrednio uhonorowany w Żywcu jako „Ambasador Ziem Górskich”. Tego rodzaju wyróżnienie przyznawane jest raz w roku. Wcześniej otrzymały go między innymi tak znane osoby jak: Bronisław Komorowski, Adam Małysz, Justyna Kowalczyk czy też bracia Golec.

Udostępnij

4
+4
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę