Skipass w Wiśle i Ustroniu. Za ile? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W Ustroniu i Wiśle zagościła zimowa aura. Prognozy pogody wyglądają bardzo obiecująco, dzięki czemu kolejne ośrodki wiślańskiego skipassu meldują gotowość do otwarcia sezonu zimowego.

Skpass Wisla

Ośrodki zrzeszone w wiślańskim skipassie w nowo rozpoczętym sezonie oferują trasy zjazdowe o zróżnicowanym poziomie trudności. Zarówno osoby początkujące, jak i zaawansowane znajdą stok idealny dla siebie. Dzięki skipassowi nie trzeba długo zastanawiać się nad tym, który stok wybrać, ponieważ w ramach jednego karnetu można skorzystać ze wszystkich. To świetna opcja dla niezdecydowanych oraz poszukujących przygód miłośników zimowego szaleństwa! Dodatkowo  zakupione w sezonie zimowym 2018/2019 karnety skipass, które nie zostaną wykorzystane na stokach będą mogły zostać zrealizowane w Energylandii. Niewykorzystany na stokach karnet można wymienić na całodzienny bilet do Rodzinnego Parku Rozrywki w Zatorze.

Ośrodki działające w ramach Wiślańskiego Skipassu to: Cieńków, Poniwiec, Klepki, Nowa Osada, Palenica, Mała Palenica, Partecznik, Sarajewo, Stożek, Siglany, Skolnity. Łączna długość tras dostępna w ramach karnetu to ponad 27 km.

Cennik

Skpass wisla 2

 Karnety obowiązują 8 godzin dziennie, od pierwszego odbicia przejazdu. Za każdy karnet pobierana jest kaucja zwrotna w wysokości 10 zł.

 

Udostępnij

1
0
1
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę