1000 książek do wygrania! - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Szkoła Podstawowa im. św. Królowej Jadwigi w Międzybrodziu Żywieckim ma szansę otrzymać od Empiku 1000 książek do biblioteki. Placówka ta bierze udział w konkursie „Tysiąc powodów by czytać” organizowanym przez sieć.

books-1204273 960 720

Zadaniem uczniów szkół biorących udział w konkursie było zrobienie zdjęcia okładkowego wybranej książki. Teraz czas na głosowanie. Rozpocznie się ono już w poniedziałek 2 października, a zakończy się 22 października. Lista laureatów ogłoszona ma zostać do 26 października.

Gmina Czernichów zachęca do oddawania głosów na szkołę w Międzybrodziu Żywieckim. Głosowanie odbywa się przez stronę internetową www.empik.com/biblioteki.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę