Starostwo pracuje, ale i uprzedza... - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dzisiaj (11.03.2020 r.) Starostwo Powiatowe w Cieszynie wraz z podległymi jednostkami pracuje bez zmian, choć nie wszyscy na pewno będą obsłużeni.

starostwo Cieszyn

"W związku podjętymi z działaniami przeciwko koronawirusowi wywołującemu chorobę COVID-19 w celu zminimalizowania rozprzestrzeniania się wirusa Starostwo Powiatowe w Cieszynie wraz z podległymi jednostkami (Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, Powiatowy Zarząd Dróg Publicznych, Powiatowy Urząd Pracy) informuje, że osoby wykazujące oznaki chorobowe, m.in. kaszel, katar, nie będą obsługiwane. Osoby, które wykazują oznaki chorobowe, a które stawią do Urzędu lub do podległych jednostek niezwłocznie zostaną odesłane do domu.

Bardzo prosimy wszystkich naszych klientów, aby w miarę możliwości załatwiali wszystkie sprawy telefonicznie, elektronicznie (e mail, ePUAP) lub tradycyjną drogą pocztową.

Informujemy, że Powiatowa Komisja Lekarska dla Powiatu Cieszyńskiego miesząca się w budynku Starostwa Powiatowego w Cieszynie przy ul. Bobreckiej 29 przyjmuje osoby, które otrzymały wezwanie do stawiennictwa w ramach kwalifikacji wojskowej. Osoby niemogące się stawić przed komisją lekarską, powinny o tym fakcie niezwłocznie poinformować komisję oraz przedstawiciela Gminy.

W przypadku osób, które otrzymały wezwanie na Komisję Orzeczniczą w celu ustalenia stopnia niepełnosprawności, wykazujące oznaki chorobowe, powinny skontaktować się telefonicznie z pracownikami Zespołu (tel. 33 47 77 125, 33 47 77 126), i poinformować, iż nie będą uczestniczyć w posiedzeniu komisji. Zostanie im wyznaczony kolejny możliwie najszybszy termin następnej Komisji." - głosi informacja Starostwa Powiatowego w Cieszynie. 

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę