Jesienny Zlot Żywczaków pod Babią Górą - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Niecały tydzień pozostał, aby zgłosić swój udział w 51. Jesiennym Zlocie Żywczaków. W tym roku szczególnie wspominany będzie dr Hugo Zapałowicz, założyciel Babiogórskiego Oddziału PTTK, w setną rocznicę jego śmierci. Jemu poświęcona będzie odznaka tegorocznego zlotu.

100 5841

 Zapisy drużyn, jak i turystów indywidualnych, już się rozpoczęły i zakończą we środę 20 września. Zlot natomiast odbędzie się w niedzielę 24 września na Markowych Szczawinach. W zlocie mogą uczesniczyć grupy i turyści indywidualni. Warunkiem uczesnictwa jest zgłoszenie i wpłata wpisowego 15 zł. W programie zlotu m. in.: przybicie, warsztaty znakarskie, konkurs fotograficzny, msza polowa.  

Organizatorzy proszą, aby przestrzegać podanych terminów. Zapisy turystów chcących uczestniczyć indywidualnie przyjmuje biuro Oddziału PTTK w Żywcu w godzinach urzędowania, zaś zapisy do drużyn reprezentujących poszczególne koła i kluby prowadzą zarządy tychże jednostek i należy się z nimi kontaktować. Należy też dowiadywać się w swoich kołach i klubach, czy organizują one wspólny przejazd. Niezależnie od tego turyści indywidualni oraz w ograniczonym zakresie drużyny z kół i klubów, będą mogły skorzystać z przejazdu organizowanego bezpośrednio przez Oddział. Cena wpisowego nie zawiera kosztów za przejazd autokarem. Dokładny regulamin i karta zgłoszenia dostępne TUTAJ.

Udostępnij

3
+2
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę