Pies w studzience, adopcje na Rynku. - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dziś Światowy Dzień Zwierząt. Początek Światowego Tygodnia Zwierząt, który potrwa do 10 października. Nie jest to okoliczność ze słynnej w internecie kategorii „świąt dziwnych”, o czym można się będzie niejednokrotnie przekonać, a co jeszcze wczoraj – przed świętem – potwierdzili w Milówce bielscy policjanci.

Pies bezdomny

 Mundurowi z bielskiej drogówki uratowali psa. W poniedziałek na drodze S-1 w Milówce patrol z wydziału ruchu drogowego został zatrzymany przez zdenerwowanego mężczyznę, który poprosił policjantów o pomoc w uratowaniu psa. Zwierzę wpadło do głębokiej studzienki kanalizacyjnej i nie mogło wydostać się o własnych siłach na zewnątrz. Policjanci natychmiast podjęli akcję ratunkową i pomogli czworonogowi bezpiecznie wydostać się z pułapki. Pies na szczęście nie odniósł żadnych obrażeń. Cały i zdrowy wrócił już pod opiekę właściciela.
O zwierzętach pamiętać będziemy i po ich tygodniu. W ramach Eko-dnia odbędzie się druga w tym roku akcja adopcji podopiecznych Żywieckiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt. Będzie również je można wesprzeć w inny sposób- przynosząc karmę, koce, smycze lub inne akcesoria – w czwartek 12 października od godz. 10.00.

Udostępnij

3
+3
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę