Pracownia Orange w Łodygowicach - głosowanie tylko do 15.00!! - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

To ostatnie godziny na oddanie głosu w pewnym konkursie za powstaniem takiej pracowni w Łodygowicach. Wspierać tę inicjatywę można do dzisiaj, do godz. 15.00.

Pracownia Orange 2

 Przypomnijmy czym byłaby Pracownia Orange w Łodygowicach?

Byłaby miejscem, w którym mieszkańcy mogliby aktywnie spędzić czas, ucząc się i realizując swoje pasje. Tego typu pracownie zapewniają osobom z mniejszych społeczności innowacyjną edukację cyfrową, równą ofercie dla mieszkańców wielkich miast. Pracownię taką stanowiłaby nowoczesna przestrzeń, wyposażona w komputery, urządzenia wielofunkcyjne, konsole, drukarki 3D, zestaw mebli i bezpłatny dostęp do internetu. Aby to nastąpiło, potrzebne są Nasze głosy w pewnym plebiscycie.

Co to za plebiscyt?

Przedsięwzięcie to odbywa się w ramach akcji Fundacji Orange. Patronat nad nią objęło Ministerstwo Cyfryzacji, partnerem jest między innymi Fundacja Dobra Sieć i portal Wirtualna Polska, a ambasadorką pochodząca z Bielska – Białej aktorka Anna Guzik. Celem plebiscytu jest wybór przez internautów finalnych lokalizacji multimedialnych świetlic zwanych Pracowniami Orange, w miejscowościach na terenie Polski, których ludność nie przekracza liczby 40 tysięcy mieszkańców, z grona finalistów programu społecznego „Pracownie Orange”.
Dzięki uzyskaniu odpowiedniej liczby głosów pracownia otrzyma nie tylko odpowiednie wyposażenie, ale też wsparcie techniczne do końca bieżącego roku oraz dwuletni serwis gwarancyjny.

Wspomóżmy zatem Łodygowice. Głosować na pracownię w tej gminie można już i do 20 października - codziennie, używając adresu mail lub konta Facebook, wchodząc TUTAJ.

Udostępnij

4
+4
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę