Wyróżnienie dla KTGiK Kangchendzonga przy I LO im. M. Kopernika - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W niedzielę 22 października 2017 r. w czasie trwania Międzynarodowych Targów Word Travel Show w Międzynarodowym Centrum Targowo - Kongresowym w Nadarzynie k. Warszawy, został podsumowany konkurs zorganizowany przez Zarząd Główny PTTK w Warszawie, pod patronatem Ministerstwa Sportu I Turystyki. Nagrodą było przyznanie certyfikatu „Organizator Godny Polecenia” dla rzetelnego i sprawdzonego organizatora turystyki aktywnej.

Kandzendzonga

 Wśród 21 organizacji, stowarzyszeń, klubów i kół z całej Polski certyfikatem zostało wyróżnione Koło Turystyki Górskiej i Krajoznawstwa Kangchendzonga PTTK przy I Liceum Ogólnokształcącym w Żywcu, za organizację XX Międzynarodowej Akcji „Wędrówki z przewodnikiem” - WAKACJE’2017 – wspartej finansowo również przez Miasto Żywiec. Inicjatorem i organizatorem AKCJI oraz opiekunem KTGiK „Kangchendzonga” w Żywcu jest Jacek Seweryn.

Udostępnij

4
+4
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę