3maj flagę 5 maja - gra miejska - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Już 5 maja w samo południe wystartuje kolejna odsłona Gier Radości. Gra miejska "3maj flagę 5 maja" będzie okazją do sprawdzenia swoich sił zarówno w zadaniach terenowych jak i logicznych.

Flaga polski copy

Fabuła drugiej gry miejskiej z cyklu "Gry Radości" będzie dotyczyła historii Polski i regionu. Trasa została przygotowana w ten sposób, żeby stanowić wyzwanie zarówno dla mieszkańców Ustronia jak i gości spoza miasta.

Głównym bohaterem gry po raz kolejny został Jan Cieślar, ustroński poszukiwacz przygód, który tym razem wpadł na trop spisku, który sięga aż XVIII wieku. Będzie sporo biegania (albo chodzenia), rozwiązywania zagadek, ale przede wszystkim świetnej zabawy.

W grze mogą brać udział 2-3 osobowe drużyny. Grać mogą osoby pełnoletnie, młodzież zagrać może w towarzystwie osoby pełnoletniej, za zgodą prawnego opiekuna. Co ważne, na zawodników czekają cenne nagrody, a przede wszystkim świetna zabawa.

Zapisy  na stronie: gry.ustron.pl

Udostępnij

0
-1
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę