Wyburzenie przed sądem - na 750-lecie? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Przechodzi do historii fontanna w formie, jaką znaliśmy (ostatnio kwietnika). Rozpoczęła się przebudowa.

IMAG5839

W czerwcu ubiegłego roku pisaliśmy o stanie, w jakim znalazł się, będący wcześniej fontanną, kwietnik przed Sądem Rejonowym w Żywcu. Rzecznik Urzędu Miejskiego Mariusz Hujdus przekazał nam wówczas, że kwietnik zostanie obsadzony kwiatami, a przeznaczony jest w dalszym etapie do przebudowy. Pisaliśmy następnie o spełnionej obietnicy Ratusza, gdyż niedługo potem kwiaty na nim się pojawiły. Słowa takie można ponowić, gdyż najwyraźniej dokonuje się owa przebudowa. Dzisiaj można było w tym miejscu zobaczyć specjalistyczny sprzęt, rozwalający – w wielu znaczeniach już – byłą fontannę.
Zamknie się również w ten sposób swego rodzaju klamra pięćdziesięciolecia, gdyż fontanna powstała w 1968 roku, z okazji 700-lecia miasta Żywca.

Udostępnij

4
-2
6
Reklama
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę