Balonem nad Kozami - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Marzyłeś o tym, żeby wzbić się w powietrze? Takie marzenia  mogą się spełnić podczas tegorocznych  Dni Kóz. Można będzie zobaczyć z bliska balon, zadać pytania dotyczące jego  używania, obserwować jego napełnianie, a także wzbić się w powietrze. 

Loty balonem

Fundacja Promocji Sportów Lotniczych  oraz Mobilne Centrum Animacji  zapraszają do wspólnego polatania balonem.

 - Załoga przybędzie na miejsce 2 czerwca około godz.15.00 i od tego czasu rozpoczniemy stacjonarną prezentację sprzętu. Będzie możliwość "podotykania" balonu oraz przymierzenia się do koszy i zrobienia zdjęć. Około godziny 17.00 zaczniemy przygotowanie do wieczornych lotów - mocowanie lin, napełnianie balonu, przygotowanie terenu. W zależności od siły wiatru i temperatury zaczniemy wzloty na uwięzi około godz. 18:00 - 19:00 - informuje  Andrzej Jasek z fundacji.

Loty będą odbywać się odpłatnie.

Nie tylko balony

Jakie jeszcze atrakcje czekać będą na gości podczas Dni Kóz, czyli 1 – 3 czerwca? W piątek 1 czerwca impreza rozpocznie się o godz. 16.00 próbami na estradzie. O 19.00 wystąpi zespół ESCAPE,  a o 20.30 gwiazda Dni Kóz 2018 czyli zespół FEEL. W sobotę 2 czerwca świętowanie rozpocznie się od godz. 14.00. W planie dyktando gminne,  pokazy taneczne i strażackie,  a wieczorem zabawa z DJ Gromi i o północy pokaz sztucznych ogni. Niedziela to przede wszystkim XVI Bieg na Hrobaczą Łąkę (godz.  start godz.  09.00) i wieczorne koncerty: formacja perkusyjna Walimy w Kocioł oraz The Djangos.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę