KOD zamierza cyklicznie się zbierać - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komitet Obrony Demokracji Podbeskidzie planuje kolejne manifestacje. Chce regularnie wyrażać niezgodę na łamanie konstytucji.

KOD cykliczny

Protestujący zbierać się zamierzają w Bielsku-Białej trzeciego dnia każdego miesiąca pod budynkiem Sądu Okręgowego przy ul. Cieszyńskiej 10.

„To nasz wyraz niezgody na łamanie Konstytucji, podporządkowanie politykom sądów, niszczenie trójpodziału władzy. To nasza trybuna.” - ogłosił KOD Podbeskidzie na swojej stronie FB.

Zebrania mają dać możliwość rozmowy o sytuacji w Polsce.

„Trzeci dzień każdego miesiąca to dzień protestu w całej Polsce, aby nie zapomnieć, że 3 kwietnia 2018 weszła w życie haniebna Ustawa o Sądzie Najwyższym przenosząca wbrew Konstytucji w stan spoczynku sędziów, którzy ukończyli 65 rok życia. Wg niej trzy miesiące później, czyli 3 lipca 2018 sędziowie ci "z mocy prawa" tracą prawo wykonywania swojej funkcji.” - czytamy dalej w informacji.

Pierwsze zebranie planowane jest na dziś – 3 października w godz. 20.00 – 21.00. Kolejne wyznaczone daty, to 3 listopada i 3 grudnia, w tych samych godzinach.

Udostępnij

5
-2
7
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę