Remont ul. Zdrojowej - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Od wtorku 6 listopada prowadzone będą prace na tej ulicy w Jaworzu.

Remont drogi

Remontowany będzie odcinek od „Cholewika”, do remizy strażackiej. Inwestycja w całości zostanie sfinansowana z budżetu powiatu bielskiego. 

Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w czasie prowadzonych prac. 6 listopada zaplanowano frezowanie asfaltu. Jeśli warunki atmosferyczne pozwolą 7 i 8 listopada odcinek drogi zostanie całkowicie zamknięty. Wtedy droga zyska nową nawierzchnię asfaltową. W te dni również nie będą kursowały autobusy na tym odcinku.

Kursy linii: Bielsko-Biała – Jaworze Górne na czas zamknięcia drogi będą realizowane przez Jaworze Średnie. Natomiast na odcinku Bielsko-Biała – Jaworze Nałęże – autobusy jeździć będą od Jaworza Centrum do Nałęża ul. Słoneczną.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę