Nowy prezydent - Jarosław Klimaszewski - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wiadomo już oficjalnie, kto został wybrany nowym prezydentem miasta Bielska-Białej.

Klimaszewski

Państwowa Komisja Wyborcza podała oficjalne wyniki II tury wyborów prezydenta w Bielsku-Białej, w której zmierzyli się: Jarosław Klimaszewski i Przemysław Drabek. Większe poparcie uzyskał ten pierwszy. Na Jarosława Klimaszewskiego zagłosowało 37 366 bielszczan, co dało 55,50% głosów. Przemysław Drabek otrzymał 29 962 głosów, czyli 44,50% poparcia.

Ogółem w Bielsku-Białej wydano wczoraj 67 725 kart do głosowania, a frekwencja wyniosła 50,84%.

Jarosław Klimaszewski ma 48 lat. Od 2006 roku był członkiem Rady Miejskiej w Bielsku-Białej. W latach 2007 – 2010 oraz 2014 – 2018 był jej przewodniczącym. W mijającej kadencji władz samorządowych był koalicjantem prezydenta Jacka Krywulta z którym jest kojarzony. Od czterech lat jest przewodniczącym Zarządu Powiatu PO RP w Bielsku-Białej. Jarosław Kilmaszewski jest absolwentem Uniwersytetu Śląskiego (psychologia) oraz Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej (zarządzanie i marketing). Zawodowo od 2008 roku jest prezesem zarządu Bezalin S. A. w Bielsku-Białej.

Udostępnij

10
+6
4
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę