Banner o spalarniach zniknął - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Od ostatnich wyborów samorządowych minęły już ponad trzy miesiące, a tymczasem zdarzają się sytuacje żywcem wyjęte z tamtego czasu. 

Baner spalarnie

Stowarzyszenie „Żywiec Nasza Przyszłość” poinformowało nas, że w dosyć ekspresowym tempie zniknął jego baner, zawieszony przy jednej z głównych żywieckich ulic. Zastanawiają się teraz, czy to chuligański wybryk z przypadkowo wybranym celem, czy ukradziono go z uwagi na hasło, jakie głosił, czyli: "Stop! Budowie spalarni i ciepłowni RDF! Walczymy o zdrowie nasze i naszych dzieci".

- Baner zawieszony został w środę, a w czwartek rano już go nie było. Afisz zawieszony był przy ul. Żeromskiego, z zachowaniem wymogów prawnych. Znajdował się w miejscu, które udostępniły nam osoby popierające nasze zabiegi w kierunku głoszenia prawdy o nowych ciepłowniach. Wczoraj zgłosiliśmy sprawę na policję – powiedział jeden z członków Stowarzyszenia „Żywiec Nasza Przyszłość”.

Udostępnij

13
+13
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę