Rozbudowa kanalizacji w gminie - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Znikną kanalizacyjne białe plamy na mapie gminy Lipowa.

kanalizacja lipowa

Końcem zeszłego roku w siedzibie Związku Międzygminnego ds. Ekologii w Żywcu doszło do podpisania umowy na realizację dalszych przyłączy kanalizacyjnych w gminie Lipowa. Umowa opiewała na ok. 11,5 mln zł. 63% tej kwoty to środki zewnętrzne pozyskane z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Zasobów wodnych, a 37% to środki własne gminy. Zadanie realizowane jest przez ZMGE w Żywcu.

W ostatnim czasie ruszyła realizacja zadań ujętych w tej umowie, czyli rozbudowa sieci o nowe przyłącza, na które były przygotowane projekty. Pozwoli to załatać na mapie gminy jedenaście tzw. białych plamy, czyli obszarów z domostwami gdzie jeszcze nie mam kanalizacji. Termin zakończenia prac w terenie przewidywany jest na 2020 rok.

Udostępnij

3
+3
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę